Textilní sportovní lepicí páska

 

 
 
        Standartní pásky jsou vyrobeny z textilních vláken a lze je úpřetrhnout rukou. Slouží například pro polepení čepele hokejky.
        Pásky se zvýšenou pevností jsou vyrobeny z PE a nelze je přetrhnout rukou. Jejich složení umožuje větší ochranu čepele hokejky před opotřebením a zároveň prodlužuje její životnost a funkčnost.
 
 
 
 
Textilní technická lepicí páska
 
 
 
 
 
        Páska je určena pro fixaci při hobby aktivitách a průmyslové výrobě. Charakteristickou  vlastností je vysoká lepivost a možnost snadného utržení pásky od role při aplikaci. Polepované místo musí být suché, zbavené nečistot, prachu a mastnoty. Lze lepit i při nízkých teplotách. Aplikované lepidlo je voděodolné, tzn.  že lepivost pásky zůstává zachována i při vysoké vlhkosti.

        Pásky jsou ekologicky nezávadné a nemají omezující účinky při recyklaci papíru.
 
        Teplota při aplikaci:     +5 až +60 oC
 
 
 
 
Textilní lemovací lepicí páska (kobercovka)
 

   

        Je vyrobena z textilní příze a lepidla. Vhodná  k lemování a spojování koberců, plyšů, materiálů ze syntetických vláken, k fixaci kabelů a různým drobným opravám. Použití v průmyslu i v domácnosti. Polepované místo musí být suché, zbavené nečistot, prachu a mastnoty. Lepidlo je vodě-odolné tzn, že páska je lepivá i při vysoké vlhkosti okolního prostředí.

        Barvy: béžová, bílá, bordó, černá, hnědá, modrá, šedá, zelená.

        Teplota při aplikaci:        +5 až +60 oC

 

 

Univerzální voděodolná lepicí páska
polaminovaný textil
 

                    

 

        Nosičem je laminovaný polyetylén na bavlněné textilní mřížce s nánosem vysoce lepivého kaučukového filmu. Lze ji však celkem snadno příčně přetrhnout. Je velmi pevná v tahu, má vysokou UV odolnost, velmi dobře drží i na hrubých površích.

        Je velmi vhodná pro veškeré nouzové opravy nebo montáže a lepení v interiéru iexteriéru: k opravám prasklých zahradních hadic, k uzavírání polykarbonátových desek (bazény, přístřešky ), k fixaci a bandážování. Používá se pro bandážování a ovíjení potrubí při napojování tepelné izolace, opravy poškozených a roztržených plachet stanů, celt a automobilových plachet. Opravy roztržených fóliovníků, upevňování a fixace chráničů apod. Drobné opravy v automobilovém průmyslu, jako prasklé hadice, poškozené kabely.
TOPlist