Balné a poštovné


1) osobní odběr, platba v hotovosti/bankovní převodem 0,- Kč
 
2) PPL přepravce, platba bankovní převodem 90,-Kč 
 
3) PPL přepravce, platba dobírkou 110,-Kč
 
4) Zásilkovna do 5kg, platba bankovní převodem 60,-Kč
 
5) Zásilkovna do 5kg, platba dobírkou 75,-Kč
 
6) Uloženka/Heureke Point do 20kg, platba bankovní převodem 45,-Kč
 
7) Uloženka/Heureke Point do 20kg, platba dobírkou 60,-Kč

 
(informace pro bankovní převod jsou zaslány zákazníkovi e-mailem)
 
Odesílatel není zodpovědný za škody způsobené během přepravy.
 
 
 

Objednání zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem e-shopu. Po odeslání objednávky se zákazníkovi zobrazí informace o zařazení jeho objednávky do objednávkového systému e-shopu, zákazník má možnost vytisknout si objednávku. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní emailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky nebo nedorazí kopie objednávky na zadanou emailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.
 
 

Způsob platby

Bankovní převod – zákazník provede platbu na účet internetového obchodu ( č.u. 132175312/0300), variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce.
 
Dobírkou - za tuto službu je účtován poplatek 30,-Kč

Platba v hotovosti – zákazník provede platbu v hotovosti při předání zboží.
 
 

Zpracování objednávky

V případě nejasností má provozovatel, případně jeho zodpovědný zástupce, právo kontaktovat zákazníka prostřednictvím jím sdělených údajů, a proto je v zájmu zákazníka zadávat tyto údaje pravdivě a svědomitě.
 
 
 

Dodání zboží

Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží. V převážné většině případů se pohybuje v rozmezí 2-7 pracovních dnů. V případě méně běžného či problematického zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty. Provozovatel se zavazuje, dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na zákazníka, snížit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu. Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku, a to telefonicky, případně formou emailu.
 
 

Způsob doručení

Vámi objednáné zboží zasíláme prostřednictvím přepravních společností PPL, Zásilkovna, Uloženka nebo. U objednávek si učtujeme tzv. přepravné (viz. ceny přepravy a plateb v košíku).
 


Převzetí zboží

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout, či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahu při řešení případného problému. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat provozovatele internetového obchodu.
 
 
 
Reklamace
 
Na zboží je záruka 6 měsíců od data expedice.
O reklamaci nás předem kontaktujte e-mailem.
Záruka se nevztahuje na zboží poškozené nevhodnou manipulací.
TOPlist