Maskovací krepová páska

 

 
                Maskovací pásky jsou určeny především pro ochranu povrchů před potřísněním nebo mechanickým poškozením. Pásky se využivají hlavně v malířství, lakýrnictví, stavebnictví a v domácnosti. Maskovací pásky jsou rozděleny dle použitého materiálu, lepidla a tepelného omezení. Nabízíme pásky pro vnitřní i venkovní použití. Maskovací pásky zaručují dokonale čisté a rovné hrany při nátěru a lze je snadno odstranit bez zbytku lepidla.
 
 
 
 
 
Maskovací dezénová páska PVC
 
 
 
 
          Maskovací páska PVC se používá především k ochraně dřevěných, plastových a hliníkových rámů oken při jejich montáži a realizaci fasád. Po odstranění z povrchu nezanechává stopy po lepidle. Je vhodná pro venkovní použití, neboť dlouhodobě odolává UV záření. Maskovací pásku PVC lze díky příčnému rýhování snadno odtrhnout (nepotřebujete nůžky, ani nůž).
 
 
 
 
 
Maskovací polyesterová páska páska

            

 

       Polyesterová páska je určena k maskování (zakrývání) při práškovém lakování v lakovnách, při galvanickém pokovování a leptání.

        Polyesterová páska vydrží po 20 minut teplotu až 200 °C, krátkodobě až 220 °C. Po práci je možné pásku snadno odstranit, aniž by poškodila lepený povrch nebo zanechala zbytky lepidla na podkladu.

        Polyesterová páska je vyrobena z polyesterové fólie jednostranně opatřené silikonovým lepidlem.

 
TOPlist